İçeriğe atla

Ümraniye Pimaş Açma

Ümraniye Pimaş Açma Servisi Tıkalı pimaşları kırmadan Açıyoruz.

Pimaşlarınız tıkandığında önce kendi çabanızla açmaya çalışırsınız ama sonuç alamasınız. Son çare ehliyetsiz tesisatçılara, mahalle tesisatçınıza başvurursunuz.

Kameralı Pimaş Açma Servisi

Ümraniye Pimaş Açma Ersoylar Tesisat tıkalı pimaşları kameralarla, aparatlarıyla açmaktadır. Pimaş tıkanıklığı açmada mahalle tesisatçınıza başvurduğunuzda pis su giderlerin kırılmadan, sorunun çözümlenemeyeceğini söyleyecektir. Kırmadan tıkalı pimaşlardaki çatlakları, kırıkları, ters meyilleri, kameralar yardımıyla yüzde yüz görebilmekteyiz, kırılmadan tespit sunmaktayız.

Ümraniye Pimaş Açma ve Temizleme 99 TL

Ümraniye Pimaş AçmaPimaş temizliğinde kullandığımız ilaçlar sayesinde yüzde yüz sorunu görmekteyiz. Teknolojinin en son sistemine sahip cihazlarımızla kısa zamanda sonuç almaktayız. Mutfak gideri, banyo gideri, lavabo gideri, tuvalet gideri, hemen müdahile de buluna bildiğimiz pimaşlardır.

Firmamız logar tespiti, sunmaktadır, ana gider sorunlarını da çözmektedir. Teknolojinin ilerlediği ve bize sunduğu kolaylıkları Ersoylar Tesisat olarak bizde sizlere sunuyoruz. Pimaş tespitlerinde kullandığımız kameralı robotlarla garantili sonuca ulaşmamız yüzde yüz dür. Onarımları uzman kadromuzla gerçekleştirmekteyiz. Ümraniye Su kaçağı tespiti servisi hizmeti de vermekteyiz.

Kırmadan Tıkanıklık Açma

Tıkalı, eskimiş, pimaşları eskiden olduğu gibi sorunları öğrenebilmek için kırıp, dökmeye gerek duymadan görüntüleme sistemiyle, kameralarla tespit sunmaktayız.

Tıkalı pimaşlardaki sorunları kamera ve robot, yardımıyla kısa zamanda görüntüleyip sonuçlandırmaktayız. Atık su giderinde tıkanıklık söz konusuysa anında müdahale edebiliyoruz.

Anlık müdahale edebildiğimiz sorunlardan bahsetmek gerekirse; mutfak gideri tıkanıklığı, banyo gideri tıkanıklığı, tuvalet gideri tıkanıklığı, küvet gideri tıkanıklığı gibi sorunları kesin çözümle sonuçlandırıyoruz.

Ersoylar Tesisat olarak işçiliğimizi garantiliyoruz. İstanbul’un bütün ilçelerine tam donanımlı araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Logar tespiti, ana kanallarda oluşan sorunları da teknolojik cihazlarımızla, uzman ekiplerimizle kısa zaman da sonuçlandırmaktayız.

Acemi, ehliyetsiz kişilerce yapılan pis su giderlerinizdeki işlemler sırasında pimaşlarınıza zarar verebilirler sizi yüksek maliyetli onarımlara mecbur bırakabilirler. Firmamız makul ücret karşılığında teknoloji cihazlarımızla ekiplerimizle hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara