İçeriğe atla

Ümraniye Su Kaçağı Tespiti

Ümraniye Gizli Su Akıntısı Tespiti

Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen başlıca sorunlardan biri olan su kaçakları son zamanlarda özellikle İstanbul gibi büyük kentlerde sık sık karşılaşılan oldukça moral bozucu sorunlardan biri haline gelmiştir.


Su kaçakları, ev veya iş yerlerinde meydana gelen ve eski yeni dinlemeden farklı sebeplerle ortaya çıkan moral bozucu bir tesisat problemidir. Eski yapılarda kullanılan su borularının zaman içerisinde eskiyerek deformasyona uğraması sonucu oluşan su kaçakları sizleri hem maddi açıdan hem de manevi açıdan oldukça zahmete sokmaktadır.

 

Elde olmayan nedenlerle meydana gelen su kaçakları yeni yapılarda kullanılan kalitesi düşük su boruları veya yanlış eğim nedeniyle ortaya çıkmaktadır.
Eskiden teknolojideki yetersizliklerden dolayı oldukça zahmetli işlemlerin ardından tamiri gerçekleşirdi.

 

Yetersiz ekipmanlardan dolayı meydana gelen en ufak bir sorunda bile neredeyse evdeki bütün seramik ve parkeler kırılır altında arızalı su borusu tespit edildikten sonra tamir edilirdi. Bu işlem sonunda özellikle ev hanımlarının uğraşacağı zahmetli işlemler ortaya çıkmaktaydı.

Rastgele gerçekleşen kırma dökme işlemi nedeniyle oluşan molozların atılması, kırılan yerlerin yeniden tamir edilmesi ve temizlik işlemleri gibi teferruatlar ev hanımlarını oldukça uğraştırır ve haftalarca bütün planlarının ertelenmesine vesile olurdu.

Üsküdar su kaçağı bulma
İşi bilmeyen tesisat ustalarının kullandıkları bu yöntem günümüz teknolojisinde tarihe karışsa bile, teknolojiye ayak uyduramayan sokak aralarında amatörce hizmet veren kişi veya kurumlar yüzünden hâlâ kullanılmaktadır. Bu nedenle su kaçağı sorunu ile karşılaşır karşılaşmaz yardım alacağınız firmanın kullanacağı yöntemi iyi araştırmanızda yarar olacaktır.
Her geçen gün gelişen teknolojik cihazlar ile birlikte insan hayatı oldukça kolay bir hal alırken, bilim insanları su tesisatı sektörünün de işini kolaylaştıracak önemli gelişmelere imza atmıştır.

Özellikle su kaçağı bulma işleminde kullanılmak üzere geliştirilen akustik dinleme su kaçaklarını kırmadan dökmeden noktasal olarak tespit etmektedir. İstanbul su tesisatçı firmamız teknolojinin son harikası olan bu cihazı kullanarak en zahmetli kaçakları bile dakikalar içerisinde tespit ederek sizlere profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Firmamız, bir veya iki seramiğin altında tamir işlemi gerçekleştirerek sizlere sağladığı bütün hizmetler karşılığında garanti de vermektedir. Detaylı bilgi edinmek için lütfen firmamızı arayın.

Gizlenmiş Su Kaçaklarını Buluyoruz..

Su tesisatı sorunu, eski yeni dinlemeden her türlü yapıda baş gösteren oldukça sinir bozucu bir problemdir. Daha çok ev ve iş yeri gibi yapılarda meydana gelen bu sorun özellikle tespit işleminde sizleri bir hayli uğraştırmaktadır.

 

Eskiden sadece tarihi yapılarda meydana gelen bu problemler son dönemlerde yeni binalarda da görülmeye başlanmıştır. Daha önce neredeyse herkesin yaşadığı bu problemler çeşitli sebeplerle gün yüzüne çıkmaktadır. Tespit işlemi, tamir işleminden daha zahmetli olan bu problemler, suyun yoğun olarak kullanılması gereken yerlerde meydana gelmesiyle sizlerin adeta korkulu rüyası olmuştur.
İstanbul gibi büyükşehirlerde daha çok rastlanan bu sorunların birkaç nedeni vardır.

Kullanılan su borularının eskimesi, yanlış eğim ya da kalitesi düşük su borularının kullanılması sonucu ortaya çıkan bu sorunlar sizleri hem maddi hem de zaman açısından oldukça büyük kayıplara uğratır. Banyo, mutfak ve tuvalet gibi gün içerisinde hijyen ve sağlık ihtiyaçlarınızı giderdiğiniz yerlerde meydana gelen su tesisatı arızaları hayatınızın olağan akışını da olumsuz yönde etkilemektedir.
Su boruları gözle görünmediğinden tespit işlemi uzmanlık isteyen bir problemdir.


Tek başınıza baş edemeyeceğiniz bu problemlerin tamirinde geç kalmamanız sorun meydana gelir gelmez alanında uzman bir su tesisatçı firmasından yardım alarak tamir etmeniz gerekmektedir.
Özellikle duvar diplerinde meydana gelen sızıntılara anında müdahale etmediğiniz zaman, kısa süre içerisinde seramiklerin arasından alt katınızda oturan komşunuzun evine de su sızdırır. Sizden kaynaklanan sorun yüzünden komşunuzun evi de berbat bir hal alır.

Bu durumdan hoşnut olmayacak olan komşunuz sizlerle tartışma içerisine girer ve komşunuzla aranızdaki ilişkiler zedelenir.
İstanbul su tesisatçı firmamız, bütün bu sorunları ortadan kaldıracak ve kısa süre içerisinde sizleri bu sorundan kurtaracak önemli yöntemler geliştirmiştir. Her geçen gün insan hayatını kolaylaştıran icatlara imza atan bilim insanları son olarak su tesisatçılarının işine yarayacak büyük gelişmelere imza atmıştır.

Teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden firmamız bu aletleri kullanarak kırmadan dökmeden noktasal olarak arıza tespiti yaparak ve tespit edilen yerde titiz bir çalışma yürüterek en zahmetli sorunları bile ortadan kaldırır ve sizlere garanti verir. Firmamız İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine aynı gün içerisinde servis imkanı sağlayarak, sabit fiyat garantisi de verir.

Dudullu Ümraniye Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Ümraniye semti dudullu su tesisatı sorunlarında ve su sızıntılarını kırmadan cihazla noktasal olarak tespit ediyoruz.

Su kaçağı tespiti ümraniye servisimiz çok cazip fiyat avantajları ile hizmet veriyor..

Su tesisatı problemleri ister su kaçağı ister tıkanan bir pimaş olsun gürültüsüz ve kısa sürede onarım garantisi Dudullu su kaçağı bulma hizmetlerinde..

Çamaşır Makinanız Su Mu Kaçırıyor ?

Mutfakta Nereden Geldiğini bilmediğiniz bir su sızıntısı mı var ?

Banyo Duvarından Komşunuza Su Mu Akıyor ?

Tüm bu sorunlarınıza çarenin adresi ümraniye su kaçağı bulma firmamızdır !

Ümraniye Su Tesisat Çözümleri

SU-KACAGİ-İLETİSİM

Su-Kacagi-Tespiti

  • Kırmadan Noktasal Tespit
  • Garantili Onarım Hizmeti
  • 99 TL Cazip Tespit Ücreti (Daire için geçerli )
  • Hızlı Mobil Servis
  • Randevu Şartı Yok
  • Gün içerisinde hem tespit hem onarım

Adem Yavuz Mahallesi Ümraniye Su Kaçağı Tespiti

Su tesisatı sorunu mu var ?

Alt Komşunuza su mu akıyor ?

Dert etmeyin Ümraniye su kaçağı bulma servisimiz bu sızıntıları kırmadan cihazla buluyor ?

Teknolojik makinalarla su kaçağını noktasal olarak kırmadan ve gürültü çıkarmadan tespit etmek mümkün. Bunun için ödeyeceginiz ek onarım masrafı ve tadilat sürecine girmeden su sızıntısından sizleri kurtarmaktayız.

Ümraniyede Su Kaçağı Bulma !

Hemen servisimizi arayarak su kaçağı tespiti yaptırabilirsiniz. Onarım talebinde bulanabilir ve su kaçağı bulma işlemini 1 yıl garantili yaptırabilirsiniz..

Profesyonelinden Destek Alın !

Su tesisatı su kaçakları ve tıkanan giderleri robotla kırmadan açmak için firmamızdan yardım isteyiniz.

Su kaçağı bulma ümraniye servis ücreti 99 TL

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Su Kaçağı Tespit Merkezi

 

 

 

İstanbul Ümraniye Makinayla Su Kaçağı Bulma

Kırmadan Su Kaçağı Bulma Ümraniye
Ümraniye Günümüzde her konuda trend olan birçok yenilik ve teknolojik gelişme su tesisatı konusunda da işleri kolaylaştıran cihazların ortaya çıkmasını sağlamıştır.

Ümraniye Eski usul tekniklerde tamamen ıslak veya nemlenmiş bölge üzerinden giderek bulmayan çalışan tesisat ustaları kırmadan su kaçağı bulma konusunda ihtiyaçları olan cihazları ve gelişmeleri takip etmemiş olduklarından dolayı çok geride kalmışlardır.

Ümraniyede İlk akla gelen yöntem olan kırma dökme yöntemi oldukça geride kalmış olup dikkatli olamamanız halinde evinizi inşaat sahasına çevirebilecek ustalar yüzünden büyük hüsranlar yaşamanıza sebep verebilir.

Bu yüzdendir ki bu tarz hizmet veren firma ve ustalardan uzak durmanız hem sizin için hemde sektörde bu işi layığıyla yapanlar için oldukça güzel bir hareket olacaktır.

Ümraniyede Siz de evinizin kırılıp dökülmesine müsaade etmek istemiyorsanız kırmadan su kaçağı bulma ümraniye  konusunda gerekli teknik cihazlara sahip ve bunları kullanmakta tecrübeli firmalarla çalışma yapmanız hem cebinizi hem vaktinizi sarsmayacaktır.

Ayrıca yaptığı işlere garanti veren firmalar sayesinde ileride oluşabilecek sorunlara karşı geleceğe güvenle bakmanızı sağlayacaktır.

Ümraniye Robotla Su Kaçağı Bulma

Robotla Su Kaçağı Bulma Ümraniye

Ümraniye  Günümüz teknolojisi robotları artık hemen hemen her sektöre uygun halde işe yarar bir konuma getirmiştir. Robotla Ümraniye  su kaçağı bulma sayesinde artık kırma dökme gibi hiçbir ek işlem gerekmeden soruna anında müdahale edilebilir.

Bu hem sizi ekstra tadilat masrafından hemde vakit kaybı yaşayarak boş yere evde saatlerce beklemenize gerek bırakmayacaktır.

Gelişen teknolojinin avantajlarının meyveleri yiyen su tesisatçıları, tüm bu gelişmeleri de üstün tecrübeleriyle birleştirince sizlere daha iyi bir hizmet sunma yarışına girmişlerdir.

Tüm bunlara istinaden hala günümüzde mahalle tesisatçıları olarak adlandırılan kurumsallıkla alakasız kişiler bu su kaçağı bulma Ümraniye  robotlarının masraflı olcağı düşüncesiyle kaliteden uzak, garanti durumu olmayan çözümler sunmaya çalışmaktadır.

Sizlerden teknolojiye uygun, gelişmiş cihazlar yardımıyla nokta atışı yapılan çözüm merkezlerine ulaşmanız halinde probleminize gerektiği yaklaşım göstericek, gerektiği taktirde Ümraniye  robotla su kaçağı bulma gibi probleminize direk çözüm sağlayacak bir işleme uygun fiyata, hızlı ve etkili bir çözüme kavuşabilirsiniz.

Ümraniyede Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Gelişmekte olan güzide ilçemiz Ümraniyede son günlerde yaşanılan su kaçağı problemleri firma garantisi altında son derece etkili ve %100 garantili olarak ortadan kaldırılmakta olup, geleceğe güvenle bakmanızı sağlar.

Belki de aylardır sıkıntısını yaşadığınız ve bu konu da çözümler üretebilecek bir firma arayışınızla birlikte çok daha mağdur olduğunuz düşünülünce Ersoylar Tesisat olarak sizlere en uygun su kaçağı tespiti işlemi uygulanmaktadır.

Su kaçağı bulma gibi temiz işçilik ve gerekli titizliği isteyen problemlerde en ufak bir hata payına bile yer verilmeden yaptığımız çözüm tekniklerinin ne kadar faydalı ve dakikalar içerisinde yapıldığını görünce inanamayacaksınız.
Belki de uzun süredir sıkıntısı çektiğiniz su kaçağı problemleri ile birlikte Ümraniyede bu işi yapan ve teknolojik çözüm tekniklerini uygulamakta güçlük çeken sıhhi tesisatçılar yüzünden mağduriyetinizin artmasına izin vermeyiniz.
Ümraniye Su kaçağı tespiti gibi her tesisatçının yapamayacağı işlerin başında gelen bu sorun, kesinlikle kullanılacak cihazların kalitesi ve titiz işçilik gibi faktörlerin hepsini uygulayan firmamız sayesinde rahat nefes alabileceksiniz.
Su tesisatlarınızda yaşadığınız arızaların aksine ümraniye su kaçağı bulma işlemini yapan ve gerekli cihazları kullanan firma sayısı az olmakla birlikte Ersoylar Tesisat olarak uyguladığımız teknikler sayesinde dakikalar içerisinde sorun ortadan kaldırılır.

Su Kaçağı Tamiri Ümraniye

Ümraniye su kaçağı bulma işleminde deneyimli ve uzman ekiplerimiz ve kapsamlı çalışma yapmamızı sağlayan donanımlarımız sayesinde verdiğimiz hizmetler son derece kaliteli ve olumlu sonuçlar vermektedir.

Su Kaçağı Tamiri Ümraniye Uzman Firma Farkı

Teknolojinin bize sağladığı faydaların yanında ama modern cihazları kullanan ustalarımızın emeğini göz ardı edilmemelidir.

Ustalarımız size verimli, güvenilir ve kalıcı hizmetler sunabilmek için, çok çaba göstermektedirler.

Ustalarımız bu konuda gereken her işlem hakkında bilgili olduğunu için, hizmetlerinde son derece mükemmeliyetçi olduğunu sizlerde görerek emin olacaksınız.

Sizin de bu sayede içiniz rahat edecek ve gördüğünüz olumlu sonuçlarla da rahat edebileceksiniz.

Ümraniye su kaçağı tespiti ve onarımında gereken en önemli şeylerden birkaçı işinde uzman tesisatçılar ve modern cihazlar olacaktır.

Her tesisat şirketi bütçesine göre, durumuna göre kaliteli ya da kalitesiz cihazları tercih etmektedirler.

Ancak bu donanımlar kalitesiz ve son model cihazlar olmadıkları için tesisatın da ortaya çıkan bir arızanın tespit edilmesi ve onarılması zor bir durum haline gelecektir. Çağırdığınız bu gibi tesisatçılar evinize zarar verecek sizde baka kalacaksınız.

Çünkü evinize o gelmedi siz onu çağırdınız.

Bu tesisatçılar çoğunlukla sızıntıyı tespit ederken kırma yöntemine başvuruyorlar.

Çünkü yeterli bir bilgiye,donanıma sahip değiller ve bu işte yaptıkları kırma dökme sonrasında tadilat işlemi gerekeceği için size çıkacak masraflar dahada artacaktır.

Bu yüzden tesisat işini yaptıracağınız firmayı iyi seçmelisiniz ve masrafı bakımından da zarara uğratmayacak bir firma olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Ümraniye kırmadan su kaçağı bulma hizmeti için ilk önce temiz su tesisatlarına bakılır.

Temiz su tesisatlarında bir problem görülmezse eğer pis su tesisatlarına bölgesel olarak bakılarak detaylı bir bilgi edinilir. Sıcak su kaçakları termal kamera ile kırmadan noktasal olarak tespit edebiliyoruz.

Pimaşlarda ise kameralarla lavabo, küvet ve diğer giderlerden içeri salınarak tesisat gider kaçakların bölgesel olarak tespit edebiliyoruz.

Su kaçaklarını günümüzde çok kolay ve uzmanca bir yolla bulabilmekteyiz. Bu başarıyı biz Ümraniye Tesisat olarak olarak uzman profesyonel ekiplerimiz ve teknolojik donanımlarımız sayesinde elde ediyoruz.

Diğer bazı firmalar klasik yöntem diye isimlendirilen çok eski bir yöntem uygulamaktadırlar. Bu durum çok sıkıntılı bir durum olmakla beraber kaçakta tam olarak tespit edilene kadar her yer yıkılmaktadır.

Bu işlerin artık tahminle bir yere gidilemeyeceği kesin bir sonuçtur. Ümraniye Tesisat olarak Ümraniye su kaçağı tespit hizmetlerimizde uyguladığımız yöntemlerde kesinlikle hiçbir şekilde kırma, yıkma, dökme gibi olaylara gerek kalınmadığını sizlere belirtmek isteriz.

 

İşlemlerimiz kesinlikle teknolojik aletlerle yapılmaktadır.

Ses dinleme cihazlarımız ve görüntüleme cihazlarımız aracılığıyla, su kaçakları bizzat tespit edilip, gerekli işlemlerde de sadece hasarlı bölgelere uygulanır.

Sonuç olarak tesisatların da müşteri memnuniyeti ve garanti kapsamında iş yapmak bizim işimizdir ve kalıcı olarak sorun gidermemizi istiyorsanız hemen bize ulaşın.

Evinizde duvarınızı kırmadan, fayansınızı yerinden sökmeden ve etrafa zarar vermeden kaçak tespitlerinizi ve onarımları kusursuz bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz.

Temiz su tesisatı, su kaçakları, su sızıntıları, pis su tesisatları ve atık su tesisatları, pis su giderlerindeki sorunlar için, işinde profesyonel ve deneyimli personellerimizle teknolojik donanımlarımızla konutlarda ve iş yerlerinizde hizmet vermekteyiz.

Ümraniye kameralı su kaçağı bulma hizmetimizle kırma dökme olmadan sıkıntınızı gidermekteyiz. Su tesisatlarında ki su sızıntılarını ve kaçaklarını kırma derdine son vererek kameralı sistemlerimizle noktasal olarak bulabilmekteyiz ve bu teçhizatlar sayesinde de uzman ekiplerimizin sıkıntılarınızı çok kısa sürede akılcı ve pratik metotlarla çözüme kavuşturur. Bize irtibat numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Ümraniyede Su Kaçağı Ara Hizmeti

Su Kaçağı Ara firmamız kırmadan su kaçağı arama yapıyor. Sürekli gelişen teknoloji sayesinde Ümraniye su kaçağı tespiti ve tamir hizmetlerimizle artık daha kesin ve pratik metotlarla sorunlarınızı çözüme kavuşturuyoruz.

Bu gelişmeler insanların hayatını daha kolay hale getirdiği gibi sorunlarının çok kısa bir zaman içinde çözülmesini sağlar.

Su sızıntıları kendini bir çok şekilde belli edebilir.

 

Duvarlarınızda kabarma veya sararma, fayanslarınız atması, evinizin belli alanlarında su birikintilerinin oluşması, duvarlarda oluşan su damlacıkları bunlardan sadece birkaçıdır.

Evinizde bu gibi belirtiler ortaya çıktığında büyük ihtimal tesisat kaçağı sorununuz var demektir. Bu gibi sorunlarda zamanında önlem alınmazsa hem siz hemde bina sakinleri zor durumlar yaşayabilir.

Sızıntının yapılarınıza zarar verebilir, komşularınıza damlayan sular rahatsızlığa yol açabilir, su sızıntısından dolayı faturanız normalden çok fazla gelebilir.

Sizde bu gibi sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız zamanında önlem almanızı öneriyoruz.

Ümraniyede Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Ümraniye Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Ümraniye Su kaçakları bulunurken klasik kırma yöntemlerinin aksine çok daha profesyonel ve akılcı çalışmalar.

Ümraniyede Teknolojik çalışma teknikleri bulunmakta olup, özel cihazlar ve makineler sayesinde aradığınız ve hayallerinizde olan çözüm teknikleri gerçeğe dökülecektir.

Su kaçağı sorunlarınız için firmamızı arayın randevusuz ve hızlı kolay bir şekilde hizmet alın.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Ümraniye Servisi

Çünkü hata payının ve hasarlı çözüm tekniklerinin oldukça azalması ve neredeyse kırmadan bulunan su kaçağı Ümraniye bölgeleri ile birlikte insanlar bu yönde eğilim göstererek haklı olarak yüksek beklenti içine girmişlerdir.

Çünkü sızıntıları ve su kaçakları dikkat edilmediği takdirde oldukça zorlu ve sizleri derin masraflara sokabilecek durumlara sokmakta usta bir problemdir.

 

Fakat günümüz çağında her olayda olduğu gibi su kaçağı bulma ve tadilatı konusunda da ciddi anlamda kurtarıcı çözüm teknikleri sektördeki büyük firmalardan günün her saati hizmeti sunulmaktadır.

Ersoylar Tesisat olarak Ümraniye bölgesinin tüm mahalle ve semtlerinde su kaçağı tespitini oldukça uygun fiyatlara yapmakta. Su Kaçağı ekibi olup bu konuda ki hassasiyetimiz ile birlikte ilçenize özel gezici ekiplerimiz bulunmaktadır.

Ayrıca günün her saati irtibat kurabileceğiniz çağrı destek merkezlerimiz sizlerin telefonunu beklemektedir.

Su Kaçağı Ümraniye Tespiti

Su kaçağı tespiti servisi su tesisatı sorunlarına çözüm bulan adres.

Ersoylar Tesisat Cihazla Su Kaçağı Tespiti 

Avrupa yakası ve Anadolu yakası tüm ilçe mahallelerde su kaçağı bulma hizmeti veren Ersoylar tesisat, ileri teknolojiyi kullanarak noktasal arıza tespiti yapmaktadır.

Kırıp dökmeye son veren bu cihazlar sayesinde tesisat sorunlarınız artık günlerce ustalarla uğraşmaya ve paranızı gereksiz yere zamansız olarak ödeme yapmaktan kurtuluyorsunuz.

Çünkü cihazla su kaçağı tespiti artık çok kısa sürede yapılmaktadır.

Tek seramik kırarak onarımı yapılmaktadır. Günümüzde teknolojiyi kullanan tesisatçılar olmadığı için ve cihazlarımız pahalı olduğundan, kırmadan su kaçağı tespiti kurumsal firmalar tarafından yapılmaktadır.

Su Kaçağı Tespiti 99 TL

Bilgi ve deneyim isteyen arıza tespiti dikkat, hassaslık isteyen iş olduğundan tesisat ustası olmayanlar kesinlikle elinde cihazda olsa su kaçağı tespiti yapamazlar.

Ersoylar tesisat olarak konuya ilgili uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Kesinlikle müşteri memnuniyeti firmamız için önemi olduğunda çalışanlarımıza yaptığımız iş konusunda kesinlikle taviz vermemekteyiz. Kameralı tespitler gider boruları üzerinde etkili ve doğru tespit cihazıdır.

Dinleme ve termal kamera tesisat kaçağında nokta tespit yapılmasına yaramaktadır.

Firmamız ayrıca petek temizleme ve tıkanıklık açma hizmetlerde vermektedir.

Tüm İstanbul geneli servis yapabilen Ersoylar Tesisat kırmadan su kaçağı tespiti ve bir yıl süreliğine garantili onarım hizmetleri sunmaktadır.

Ev, iş yeri, daire ve fabrika gibi alanlarda su kaçağı tespiti yapılmaktadır.

Su tesisatı nasıl patlar ya da sızıntı yapar?

Hatalı tesisatlar nasıl korunmalı?

Genellikle su tesisatları şebeke suyu basınçlı olduğunda tesisatı zorlama yaparak patlatıyor. Bunu önlemek için su saatinin girişine basınç düşürücü takılması halin de basıncı önleyerek patlamalar sonlanacaktır ve su kaçağı meydana gelmeyecektir.

Eğer tesisatınız hatalı yapılmışsa yapabileceğiniz hiç bir şey yoktur.

Zaman zaman meydana gelebilecek su sızıntısı mutlaka olacaktır ve kırmadan su kaçağı tespiti yaptırmanız gerekmektedir.

Cihazla Kaçak Tespiti Ümraniye

Cihazla Kaçak Tespiti Ümraniye su kaçağı bulma cihazla su kaçaklarının nereden geldiğini bulma.

Su Kaçağı Tespiti

Ümraniye İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan ilçelerimizden birisidir.

14 mahalleden oluşan ve kentleşmede hızla ilerleyen ilçemizdir.  Ümraniye su kaçağı tespiti su tesisatı  sorunuyla Ümraniye ilçemizde sık karşılaşılmaktadır. Kullanmış olduğumuz akustik dinleme cihazı ile kırmadan su kaçağı bulma ve tespit gerçekleştirmekteyiz.

Su Kaçağı Tespit MerkeziSıva altında olan tesisat sızıntılarını ehliyetsiz kişiler kırarak bulmak isterlerken biz kırmadan tespit gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız Ersoylar Tesisat yapmış olduğu tespit ve onarımları bir yıl garantilemektedir.

Eski ve yeni temiz su borularının sorunlu bölgesini termal kamerayla da müdahalede ediyoruz..

Evinizde ve iş yerinizde su kaçağını kırıp dökmeden tespit hizmeti sunmaktayız. Onarımlar bir veya iki fayans altında gerçekleşmektedir.

Ümraniye ilçemize haftanın 7 günü tam donanımlı araçlarımızla, uzman ekiplerimizle hizmet vermekteyiz.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti Ümraniye Su Kaçağı Bulan Uzman Firma 

Demir, plastik tesisatlar da yaşanan su kaçağı Ümraniye de olduğu gibi bütün ilçelerimizde görülen tesisat sorunudur. Cihazlarla Kırmadan su kaçağı noktasal tespitle çözüm uygulanmaktadır.

Su kaçakları Nasıl Tespit Ediliyor ?

Su-Kacagi-TespitiDuvar içerisinde oluşan sızıntılar, belirli bir noktadan kendini dışarı atarak boya ve ahşap zeminde kabarmaya sebep olur.

Kırmadan su kaçağı bulma işlemi yapılacak tesisatın şebeke suyundan ayrılması gerekir. Daha sonra daire içerisindeki muslukları ve vanaları kapatarak teste hazır hale getirilir.

Bunu yapmamızdaki neden tesisat içerisine uygulanacak basınç sırasında musluklara bağlı makinelerin zarar görmemesidir.

Tesisata bağlanan cihaz ile manometre deneyimli ekip gözetiminde hassas dinlemeyle yapılarak çözüme ulaşılır. Eğer tesisatlar da bir sızıntı var ise sese duyarlı cihazlar yardımıyla uzman ekiplerimizce nokta tespitle bulunmaktadır.

Tesisat kaçağı yani sorunlu bölgeyi bulmak için fayansların ve duvarların baştan başa kırıp, dökerek bulmaya son veriyoruz.

 

Su Kaçağı Tespit Cihazlarının Etkisi

Ersoylar Tesisat yıllarını bu sektörde geçirmiş bir firma olması, gerekli tüm teknolojik cihazlara, aparatlara sahip olması ve bu konuda deneyimli ekipler ile çalışması sizlere oldukça kaliteli ve garantili hizmet sunmamızı sağlamaktadır.

Tüm bunlara ek olarak çok kısa sürede bu işlemlerin gerçekleşmesi günlerce evde temizlik, ekstra tadilat gibi bir ihtiyacı ortadan kaldıracaktır.

Artan yenilikler ile beraber cihazlarla kırmadan su kaçağı bulma ve onarıma olanak sağlamaktadır. Firmamız tarafından yapılan tespit ve onarımlar bir yıl garanti altına alınmaktadır.

 

Cihazla Kaçak Tespiti Ümraniye Hizmet Verdiğimiz Semtler

Adem yavuz mahallesi, Altın şehir mahallesi, Atakent mahallesi, Armağan evler mahallesi, Atatürk mahallesi, Cemil Meriç mahallesi, Çamlık mahallesi, Dumlupınar mahallesi, Elmalı kent mahallesi, Huzur mahallesi, Fatih Sultan Mehmet mahallesi, Hekimbaşı mahallesi, İnkılap mahallesi, İstiklal mahallesi, Kazım kara Bekir mahallesi, Saray mahallesi, Parseller mahallesi, site mahallesi, Necip Fazıl mahallesi.

Call Now ButtonŞimdi Ara