İçeriğe atla

Ümraniye Pimaş Açma

Altınşehir Tıkanıklık Açma

Altınşehir tıkanıklık açma işlemlerinizi ersoylar tesisat olarak üstleniyoruz çok cazip rakamlarla bütçenizi zorlamadan tıkalı olan gider sorunlarınızdan kurtulun.

Kırma dökme işlemleri olmadan ek masraf çıkmadan son teknoloji cihazlarımız ile kolaylıklar giderlerinizi açıyoruz.

Uzman kadromuz alanında tecrübeli işini iyi bilen ustalardan ve çeşitli sertifika sahibi uzman personellerden kurulmuştur.

Ümraniye Altınşehir Tıkanıklık Açma 7/24

Ekibimiz günün her saati siz değerli müşterilerimiz için her türlü  sahada aktif olarak kesintisiz hizmet sağlamaktadır.

Tüm çalışmalar pratik dikkatli ve çözüm odaklı yapılarak işlerimizi en kısa sürede eksiksiz bitirmek için çaba sarf ederiz.

Evinizi iş yerinizi kirletmeden ortalığı dağıtmadan tertemiz çalışarak tıkalı olan tüm bölgelerin temizleme işlevini gerçekleştiriyoruz.

 

Çamlık Tıkanıklık Açma

Çamlık tıkanıklık açma işleriniz için en doğru adrestesiniz uzun yıllardır Ümraniye ve çevre bölgelerinde 1.sınıf hizmet ederek sektörümüzde başarılı şekilde faaliyet gösteriyoruz.

Günümüzün gelişen teknolojisinde tıkalı giderleri kolaylıkla açmak artık çok kolay son teknoloji bilgisayarlı robotla ve son sistem termal kameralar ile kırmadan temizlik işlemleri oldukça mümkündür.

Tüm İstanbul bölgelerinde yüzlerce başarılı projeye imza atarak kendimizi son derecede geliştirmiş bulunuyoruz.,

Ümraniye Çamlık Tıkanıklık Açma hizmetlerimiz 7/24

Tıkalı klozet, lavabo, pimaş, logar, vb. gibi tüm tıkalı kanalların açma temizleme işlerinde faaliyet gösteriyoruz.

Aynı zamanda her türlü su tesisatı kurulum, tamir, bakım, yenileme, kırmadan kaçak tespiti ihtiyaçlarınız içinde firmamızı tercih edebilirsiniz.

Resmi kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz başarı ve yetki belgeleri ile kurumsal düzeyle evraklarla resmi olarak garanti kapsamında çalışıyoruz.

Çalışmalar sırasında meydana gelebilecek istenmeyen hasar ve zararlardan firmamız sorumludur kesinlikle karşı tarafa yansıtılamaz.

Personellerimiz işin başında anlaşılan fiyattan daha fazlasını ek masraf çıkartarak sizlerden isteyemez.

Büyük kampanyamız tüm hızıyla devam etmektedir sizlerde %20 indirimli avantajlı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Esenşehir Tıkanıklık Açma

Esenşehir tıkanıklık açma işlemi son teknoloji bilgisayarlı robot cihazlarımızla oldukça kolay ve basittir. Aklınızdaki projeleri hayata geçirmek için hemen bizlerle iletişim kurarak uzman kadromuzdan aynı gün hizmet alabilirsiniz.

Termal kamera cihazlarımız ile tıkalı olan bölgeleri izleyerek detaylı olarak açma işlerini yapabiliyoruz. Çok uygun fiyatlarla 1.sınıf hizmet almak istiyorsanız en doğru adrestesiniz.

Ersoylar tesisat 1990 senesinde beri faaliyet gösteren en başarılı su tesisatçı firmaların başında gelmektedir.

Ümraniye Esenşehir Tıkanıklık Açma 7/24

İstanbul’un tüm bölgelerinde gezici timlerimiz bulunmaktadır. Bizden destek istediğiniz gün bölgenize en yakın olan gezici timimiz oyalanmadan adresinize doğru hareket eder ve çalışmalara başlar.

Sadece bir günde çözüm odaklı pratik ve dikkatli çalışarak işlerinizi bitirip teslim ediyoruz. Çalışmalarımız evraklarla resmi olarak garanti kapsamında yürütüyoruz.

Esenkent Tıkanıklık Açma

Esenkent tıkanıklık açma işlevleri için uzun yıllardır tüm İstanbul bölgelerinde kesintisiz 1. sınıf hizmet sağlıyoruz.

Siz değerli müşterilerimiz için günün her saati aktif olarak sahada bulunmaktayız.

Tıkalı gider açma işleri bilgisayarlı robot cihazlarımız ve termal kamera cihazlarımız ile eksiksiz özenle yapılmaktadır. Çalışmalar sırasında kırma dökme işlemi olmamaktadır.

Sadece 99 TL’den başlayan fiyatlarla tıkalı olan yerleri kolaylıkla açabiliyoruz 2 metreden uzun olan tıkalı alanlarda fiyatlarımız değişebilmektedir.

Ümraniye Esenkent Tıkanıklık Açma Hizmetlerimiz 7/24

Logar kanalizasyon tıkanıklığı açımı işlemleri,

Lavabo tıkanıklığı giderme açma işlemleri,

Klozet tıkanıklığı giderimi açımı işlemleri,

Tıkalı pimaş temizleme açma işleri,

Aklınızdaki her türlü gider açma işleri için gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilirsiniz.

 

 

Ümraniye Pimaş Açma

Ümraniye Pimaş Açma Servisi Tıkalı pimaşları kırmadan Açıyoruz.

Pimaşlarınız tıkandığında önce kendi çabanızla açmaya çalışırsınız ama sonuç alamasınız. Son çare ehliyetsiz tesisatçılara, mahalle tesisatçınıza başvurursunuz.

Kameralı Pimaş Açma Servisi

Ümraniye Pimaş Açma Ersoylar Tesisat tıkalı pimaşları kameralarla, aparatlarıyla açmaktadır. Pimaş tıkanıklığı açmada mahalle tesisatçınıza başvurduğunuzda pis su giderlerin kırılmadan, sorunun çözümlenemeyeceğini söyleyecektir. Kırmadan tıkalı pimaşlardaki çatlakları, kırıkları, ters meyilleri, kameralar yardımıyla yüzde yüz görebilmekteyiz, kırılmadan tespit sunmaktayız.

Ümraniye Pimaş Açma ve Temizleme 99 TL

Ümraniye Pimaş AçmaPimaş temizliğinde kullandığımız ilaçlar sayesinde yüzde yüz sorunu görmekteyiz. Teknolojinin en son sistemine sahip cihazlarımızla kısa zamanda sonuç almaktayız. Mutfak gideri, banyo gideri, lavabo gideri, tuvalet gideri, hemen müdahile de buluna bildiğimiz pimaşlardır.

Firmamız logar tespiti, sunmaktadır, ana gider sorunlarını da çözmektedir. Teknolojinin ilerlediği ve bize sunduğu kolaylıkları Ersoylar Tesisat olarak bizde sizlere sunuyoruz. Pimaş tespitlerinde kullandığımız kameralı robotlarla garantili sonuca ulaşmamız yüzde yüz dür. Onarımları uzman kadromuzla gerçekleştirmekteyiz. Ümraniye Su kaçağı tespiti servisi hizmeti de vermekteyiz.

Kırmadan Tıkanıklık Açma

Tıkalı, eskimiş, pimaşları eskiden olduğu gibi sorunları öğrenebilmek için kırıp, dökmeye gerek duymadan görüntüleme sistemiyle, kameralarla tespit sunmaktayız.

Tıkalı pimaşlardaki sorunları kamera ve robot, yardımıyla kısa zamanda görüntüleyip sonuçlandırmaktayız. Atık su giderinde tıkanıklık söz konusuysa anında müdahale edebiliyoruz.

Anlık müdahale edebildiğimiz sorunlardan bahsetmek gerekirse; mutfak gideri tıkanıklığı, banyo gideri tıkanıklığı, tuvalet gideri tıkanıklığı, küvet gideri tıkanıklığı gibi sorunları kesin çözümle sonuçlandırıyoruz.

Ersoylar Tesisat olarak işçiliğimizi garantiliyoruz. İstanbul’un bütün ilçelerine tam donanımlı araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Logar tespiti, ana kanallarda oluşan sorunları da teknolojik cihazlarımızla, uzman ekiplerimizle kısa zaman da sonuçlandırmaktayız.

Acemi, ehliyetsiz kişilerce yapılan pis su giderlerinizdeki işlemler sırasında pimaşlarınıza zarar verebilirler sizi yüksek maliyetli onarımlara mecbur bırakabilirler. Firmamız makul ücret karşılığında teknoloji cihazlarımızla ekiplerimizle hizmet vermekteyiz.

Tıkanan Pimaşı Açma Ümraniye

Tıkanan pimaşı açma artık kırmadan mümkün. Pimaş içine salınan robot tıkanıklığı kırmadan açıyor. Pimaşları ilk günkü temizliğinde temizliyor. Oluşan çökme ve çatlakları da kamera sayesinde tespit edebiliyor.

Tıkanan Pimaşı Açma Servisi Robotla Pimaş Açma

Pimaş borularındaki tıkanıklığı açmak dikkat, titizlik ve profesyonellik isteyen mühim bir tesisat işidir. Acemi tesisatçıların tıkanık açmak için gelip tüm eve kirli su basmasına sebep olmaları sıkça görülen bir problem… Özellikle otel ve lokantalarda mutfak giderleri çok daha çabuk tıkanır.

Kalabalık daireli sitelerde de tuvalet tıkanıklıkları çok fazla görülür. Tıkanıklık sorunlarınıza kesin çözüm için profesyonel sıhhi tesisat hizmeti veren kurumsal firmalarla çalışmalısınız.

Tıkanan Pimaşı AçmaÜmraniye Pimaş Açma 99 TL

Ehliyetsiz kişiler tarafından açılmaya çalışan gider borusu tıkanıklıkları başınıza dert olabilir. Tıkanıklığın tam yerini tespit etmeden açmaya çalışan kişiler, sadece kimyasal ve tazyikli su basarak kirli su taşkınlarına sebep olabilir. Bu işlem sırasında pimaş çatlar veya kırılır. Sızan kirli su, yeni tadilat masraflarına ve komşu binalarda sızıntıya sebep olur.

Bu işlemleri yaparken evinizi kirletmiyoruz, gider borularına zarar vermiyoruz ve size ekstra tadilat masrafları çıkarmıyoruz.

Artan teknolojik gelişmeler her alanda olduğu gibi su tesisatçı lığında da işlemleri hızlandırıp, pratik hale gelecek cihazların piyasaya çıkmasına imkan sağlamıştır

ev ve iş yerlerindeki gider tesisatlarında kullanılmakta olan pimaşlar, farklı kullanım alanlarına göre değişik sebeplerden dolayı tıkanabilmektedir.

Call Now ButtonŞimdi Ara