İçeriğe atla

Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçakları Kontrolü ve Tespiti

Su faturalarınızdaki fahiş artışın en büyük nedeni hiç şüphesiz su tesisatı sorunlarının başında yer alan su kaçaklarıdır.
Su kaçağına bağlı olarak vanalar kapalıyken bile sayaç hızla dönmeye devam ettiğinden, ay sonu gelecek olan su faturanızı da oldukça kabartmaktadır.
Su kaçağı problemi eski yeni dinlemeden her türlü yapıda kendini göstermektedir. Elde olmayan sebeplerle ev, işyeri, okul, hastane, AVM vb. yapıların tamamında baş gösteren bu problem özellikle tespit aşamasında sizleri oldukça yormaktadır.
Tespiti ve tamiri sırasında uzmanlık isteyen bu sorun ile tek başınıza mücadele etmeniz neredeyse imkansızdır. Bu nedenle iyi bir araştırma yaparak güçlü referans sahibi bir firma ile anlaşmanız sizlerin yararına olacaktır.
İstanbul gibi büyük kentlerde su kaçağı hem eski hem de yeni yapılarda sık sık görülmektedir. Eskiden daha çok eski binalarda görülen bu sorun, yeni binalarda kullanılan kalitesi düşük su boruları ya da tesisat sistemine yanlış eğim verilmesi nedeniyle sık sık yeni binalarda da görülmektedir.
Su kaçağı probleminin bıraktığı tek kötü iz su faturalarındaki artışlar değildir. Su kaçağına bağlı olarak kombi barınızda düşüş, duvarlarda ıslaklık, dökülme, evde keskin rutubet kokusu gibi sorunlarla da karşılaşırsınız.
Erken müdahale edilmesi gereken bu soruna zamanında işlem sağlanmadığında eğer bir apartman dairesinde oturuyorsanız yandınız demektir.
Duvar diplerinden sızan sular alt katınızda oturan komşunuzun evine sızacağından komşunuzun evi de berbat bir hal alır.
Sizden kaynaklanan sorun yüzünden evi berbat bir hal alan komşunuz soluğu doğruca sizin evde alır ve çoğu kez bu soluk alma komşuyla ciddi tartışmalar ile sonuçlanmaktadır.
Komşunuzla olan ilişkilerin zedelenmemesi, yapınızda ciddi sorunların oluşmaması, su faturalarında fahiş artışları ödememek için yapmanız gereken tek şey firmamız ile iletişime geçmek olmalıdır.
İstanbul su kaçağı bulma kırmadan dökmeden cihazla su kaçağı tespit işlemi sağlayan firmamız akustik dinleme sayesinde en zorlu sorunları bile dakikalar içerisinde noktasal olarak tespit etmektedir.

Akustik dinlemenin noktasal olarak tespit ettiği yerde titiz bir çalışma yürüten alanında uzman ve sertifikalı ustalarımız, tamir işlemini de yaparak sizlere rahat bir nefes aldırmaktadır.

Ümraniye Noktasal Su Sızıntısı Bulma

Ümraniye Noktasal Su Kaçağı Bulma konusun da müşterilerine hizmet sağlayan firmamız son teknoloji harikası cihazlarla su kaçağının noktasal olarak tespit etmektedir.

Müşterilere sağladığımız teknolojik yöntemler ile su kaçağı bulma ümraniye  konusunda sektörüne öncülük eden firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

Ümraniye Noktasal Su Kaçağı Bulma Hizmeti

Sizlere ulaşan ekiplerimiz ellerinde ki son model cihazlarla su kaçağının noktasal olarak tespit etmektedir.

Su kaçağı bulunduktan sonra sadece tek bir fayans kaldırılarak onarım İşlemi yapılır.

Tüm bu işlemler herhangi bir kırma ve dökme işlemi olmadan yapılmaktadır.Müşteri sıkıntıya sokmadan ve tamamen güncel yöntemlerle yapılan bu işlemlere firmamız aracılığıyla ulaşabilirsiniz .

Tek yapmanız gereken bizimle irtibata geçmek olacaktır.

Kırmadan ve dökmeden su kaçağı tespiti sadece 99 TL dir.

Üstelik firmamız sizlere 1 yıl da Garanti hizmeti sunmaktadır.

Sizler de hemen bizimle irtibata geçerek su kaçağı problemini bir son diyebilirsiniz.

Noktasal Kaçak Onarımı

Ümraniye su kaçağı tespiti eskisine nazaran büyük bir gelişme göstererek dakikalar içerisinde gerçekleşmektedir.

Evet yanlış okumadınız su kaçağı tamiri ve su kaçağı tespiti için artık günler kırık, dökük, moloz ve temizlik işlerine bulaşmanıza, planlarınızı ertelemenize ve en önemlisi de moralinizi bozmanıza gerek yoktur. Su kaçağı sorunu daha çok ev ve iş yerlerinde meydana gelen illet bir tesisat sorunudur.

Kimse rastlamak istemez, bunun en büyük nedeni de su kaçağı bulma işlemidir.

Su kaçağı tespit işlemi tamirinden daha zahmetli bir iş olduğundan çoğu kez su kaçağı sorunu görmezden gelinirdi. Ancak görmezden gelinen su sızıntıları hızla bütün evinizi sararak betonlarınızı ve parkelerinizi çürütür alt katınızda oturan komşunuzun evine sızdırırdı. Alt katınızda oturan komşunuzun evi sizin yüzünden zarar göreceğinden çoğu kez bu durum ciddi tartışmalar ile sonuçlanırdı.

Bu nedenle ev ya da iş yerinizde meydana gelen su kaçağı arızasının tamiri için geç kalınmadan gerçek anlamda işini iyi yapan bir tesisat firması ile anlaşmanız gerekecektir. Su kaçaklarının tamirinin öncesinde yapılan tespit işlemi sizleri canından bezdiren bir uygulama idi.

Çünkü su kaçağı tespiti eskiden elde olmayan teknolojik cihazlarında etkisiyle oldukça zorlu geçerdi. Su sorularının göz önünde bulunmaması fayansların altında olması ve tam olarak patlayan su borusunun yerinin bilinmemesi, tesisat ustalarını rastgele fayansların kırılmasına itiyordu.

gelişigüzel tesisat ustalarının kırdığı yerlerde bazen sağlam olan su borusu çıkar ve kırmanın etkisiyle zarar göreraek sağlam olan boruda da sızıntıları başlardı. Her yönüyle zahmet olan bu işlem ney seki firmamızın kullandığı teknolojik yöntemler sayesinde tarihe karıştı.

Ümraniye kırmadan dökmeden su kaçağı bulma firmamız, akustik dinleme adı verilen su sesine karşı duyarlı cihaz yardımıyla fayanslarınızı kırmadan su sesini dinleyerek noktasal olarak kaçağın olduğu yeri tespit eder.

Firmamız tek bir seramiğin altında noktasal olarak su kaçağınızı bulup arızayı tamir eder. Akustik dinleme yardımı ile noktasal olarak tespit edilen su kaçağınız yine noktasal uygulama ile tamir işlemi gerçekleştirilir ve sizlere % 100 garanti verilir.

Ümraniyenin bütün mahalle ve sokaklarına dakikalar içerisinde ulaşan firmamız su kaçağı sorunu büyümeden müdahalesini gerçekleştirerek olası masraflarınızı minimuma indirir.

Ümraniyede Su Kaçaklarını Robotla Bulan Tesisatçı

Ümraniye Robotla Su Kaçağı Bulma hizmeti veren firmamız müşterilerine sağladığı hizmet kalitesi ile her zaman ön plana çıkmıştır.

Müşterilerine sağladığı hizmet kalitesi ile sektörün de öncü konum da bulunmaktayız.

Firmamız ile su kaçağı tespit ümraniye işlemi artık oldukça kolay bir hal almıştır.

Ümraniye Robotla Su Kaçağı Bulma Hizmeti

 

Su kaçağı problemin de uyguladığımız pratik yöntemler ile müşterilerimize büyük yararlar sağlıyoruz.

Size ulaşan uzman ekiplerimiz ellerinde ki son model teknoloji harikası cihazlar ile su kaçağı noktasal olarak tespit etmektedir.

Kırmadan ve dökmeden su kaçağı tespit işlemi yapıyoruz sadece tek bir fayans kaldırılarak su kaçağını onarmaktayız.

Sizlere de su kaçağı tespiti yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kırmadan dökmeden uzman ekip ile su kaçağı tespiti sadece 99tl dir.

Sizlere 1 yıl da garanti vermekteyiz.

Sizler de hemen bizi arayıp su kaçağı tespiti yaptırabilirsiniz.

İstanbul’un nüfus yoğunluğu bakımından kalabalık bir ilçesi olan Ümraniye son zamanlarda artan su kaçakları problemi Ümraniyeliler deyim yerindeyse adeta kâbusu oldu. Su tesisatı sistemindeki en zorlu sorun olarak bilinen, su kaçakları ev ya da iş yerinizde meydana gelen ve oldukça ağır sonuçları olan bir sorundur. Su kaçağı sorunu daha çok elde olmayan nedenlerden dolayı meydana geldiğinden kesin olarak önlenilmesi maalesef ki pek mümkün değildir. Ancak erken müdahale ile ve profesyonel bir destek ile olası zararları minimuma indirmek sizlerin elindedir. Su borularında meydana gelen arızalar haliyle su sızıntılarına neden olarak beton araları ya da fayanslarınızın altını çürüterek alt katınızda oturan komşunuzun evine sızar. Hem sizin hem de komşunuzun yapısı için tehlike arz eden su kaçakları zamanında yapmadığınız müdahale nedeniyle komşunuzun evine sızmaktadır.

Sizin yüzünüzden evi zarar gören komşunuz ile ciddi tartışmalara da sebebiyet veren su kaçaklarını, komşunuzun evine sızmadan önce de tespit etmeniz pêkala mümkündür. Tam bir baş belası olan su kaçakları, meydana gelen sızıntılar ile birlikte duvarlarınızda ıslaklık, kombi barınızda sürekli düşüş, yüksek gelen su faturaları, duvarlarınızda sararmalar gibi sorunlara yol açardı. Bu nedenle bu sorunlardan herhangi birini bile gözlemliyorsanız evinizde su kaçağı var demektir. Su kaçağı sorununda dikkat etmeniz bir önemli husus da tamir işlemi için yardım alacağınız tesisat firmasını iyi seçmektir.

İşi bilmeden yapacağını iddia eden tesisat ustaları ev ya da iş yerinizde meydana gelen sorunları oldukça masraflı ve zahmetli bir şekilde tamir ederek sizleri zor durumda bırakırlar. Tek tek yerleri ve fayansları kıran amatör tesisat ustları, evinizi adeta harabeye çevirirler. Oysa Ümraniye kırmadan dökmeden su kaçağı bulma nasıl yapılır ?  hizmeti sağlayan firmamız tek bir seramiğin altında su kaçağınızı tespit ederek tamir işlemini gerçekleştirir.

Eski usul yöntemlerin aksine teknolojik cihazlar kullanan firmamız, en zorlu su kaçaklarını bile su sesine karşı duyarlı akustik dinleme adlı cihaz ile gerçekleştiren firmamız, su kaçağınızı dakikalar içerisinde tek bir seramiğin altından tespit eder. İşinin ehli tesisat ustalarımız tespit edilen su sızıntısı sorununu ortadan kaldırmak için tek bir seramiği kırarak altından tamir işlemini gerçekleştirmektedir. Yaptığı her işleme garanti veren firmamız, Ümraniyede bulunan bütün semt ve sokağa aynı gün içerisinde hizmet götürür.

Su Kaçağı Üsküdar

Su Kaçağı Üsküdar

Su Kaçağı Üsküdar

Su Kaçağı Üsküdar

Su Kaçağı Üsküdar Su kaçağı, çok can sıkıcı bir problem olsa da hemen hemen herkesin başından geçmiş can sıkıcı bir tesisat problemidir.

Su kaçağı genellikle eski binalarda kullanılan boruların yıllar içerisinde deformasyona uğrayarak, borulardan sızar. Su kaçağının asıl can sıkıcı olayı ise eskiden kullanılan su kaçağı bulma yöntemidir. Eskiler su kaçağını bulurken, neredeyse bütün evi kırar döker, ardından su kaçağını bulur ve onarırdı. Su kaçağını bulurken kırıp döken tesisatçıların ardından Su Kaçağı Üsküdar ev sahibine adeta harabe olmuş bir ev kalırdı, günlerce hatta bazen haftalarca süren ek bir iş ve masrafta ev sahibinin canını sıkmaktaydı.

Gelişen teknoloji elbette su kaçağı problemi içinde kolaylaştırıcı makineler icat etti.

Su Kaçağı Üsküdar
Su Kaçağı Üsküdar

Firmamız, gelişen son teknoloji ürünü olan cihazlar sayesinde su kaçağınızı noktasal olarak tespit eder, ardından onarır. Modern cihazlarımız ve profesyonel ekibimiz, tek bir seramiğinizi bile kırmadan, en ufak bir ses dahi çıkarmadan, su kaçağınızı tespit eder.

Su kaçağı bulma da kullanılmak üzere geliştirilen, modern kamera Su Kaçağı Üsküdar ve robotlar sayesinde tek bir seramiğin altında su kaçağınızı buluyoruz ve yine profesyonel ekip arkadaşlarımız tespit edilen su kaçağınızı onarıyor.

Firmamızın kullandığı bu modern teknikler sayesinde sizler salonunuzda çayınızı yudumlayıp kitabınızı okurken, yarım saat içerisinde banyonuzdaki ya da evinizin herhangi bir bölümündeki su kaçağı probleminiz giderilmiş oluyor.

Eski usul de kullanılan kırma dökme işlemi olmadığı için de günün herhangi bir saatinde bu işlemi yapabiliyoruz, yaptığımız işlem gürültü hatta ses bile çıkarmadığı için de, ne siz ne de Su Kaçağı Üsküdar komşularınız rahatsız olmayacaktır.

Firmamız sizleri, sokak aralarında eski usul, ilkel yöntemlerle su kaçağını bulan ve evinizin tamamını kırıp döken tesisatçılar konusunda uyararak, su kaçağı problemi yaşadığınız an bizimle iletişime geçmenizi istiyor.

Firmamız sizlere kaliteli hizmet sağlarken, yaptığı iş için de sizlere garanti vermektedir.

Sadece banyonuzda değil, eviniz veya işyerinizdeki bütün su kaçağı problemi için firmamızı arayarak destek isteyebilirsiniz.

Firmamız kullandığı modern teknikler ve profesyonel ekibi ile sizlere kaliteli ve garantili hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Ümraniyede Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Ümraniye Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Ümraniye Su kaçakları bulunurken klasik kırma yöntemlerinin aksine çok daha profesyonel ve akılcı çalışmalar.

Ümraniyede Teknolojik çalışma teknikleri bulunmakta olup, özel cihazlar ve makineler sayesinde aradığınız ve hayallerinizde olan çözüm teknikleri gerçeğe dökülecektir.

Su kaçağı sorunlarınız için firmamızı arayın randevusuz ve hızlı kolay bir şekilde hizmet alın.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Ümraniye Servisi

Çünkü hata payının ve hasarlı çözüm tekniklerinin oldukça azalması ve neredeyse kırmadan bulunan su kaçağı Ümraniye bölgeleri ile birlikte insanlar bu yönde eğilim göstererek haklı olarak yüksek beklenti içine girmişlerdir.

Çünkü sızıntıları ve su kaçakları dikkat edilmediği takdirde oldukça zorlu ve sizleri derin masraflara sokabilecek durumlara sokmakta usta bir problemdir.

 

Fakat günümüz çağında her olayda olduğu gibi su kaçağı bulma ve tadilatı konusunda da ciddi anlamda kurtarıcı çözüm teknikleri sektördeki büyük firmalardan günün her saati hizmeti sunulmaktadır.

Ersoylar Tesisat olarak Ümraniye bölgesinin tüm mahalle ve semtlerinde su kaçağı tespitini oldukça uygun fiyatlara yapmakta. Su Kaçağı ekibi olup bu konuda ki hassasiyetimiz ile birlikte ilçenize özel gezici ekiplerimiz bulunmaktadır.

Ayrıca günün her saati irtibat kurabileceğiniz çağrı destek merkezlerimiz sizlerin telefonunu beklemektedir.

Su Kaçağı Ümraniye Tespiti

Su kaçağı tespiti servisi su tesisatı sorunlarına çözüm bulan adres.

Ersoylar Tesisat Cihazla Su Kaçağı Tespiti 

Avrupa yakası ve Anadolu yakası tüm ilçe mahallelerde su kaçağı bulma hizmeti veren Ersoylar tesisat, ileri teknolojiyi kullanarak noktasal arıza tespiti yapmaktadır.

Kırıp dökmeye son veren bu cihazlar sayesinde tesisat sorunlarınız artık günlerce ustalarla uğraşmaya ve paranızı gereksiz yere zamansız olarak ödeme yapmaktan kurtuluyorsunuz.

Çünkü cihazla su kaçağı tespiti artık çok kısa sürede yapılmaktadır.

Tek seramik kırarak onarımı yapılmaktadır. Günümüzde teknolojiyi kullanan tesisatçılar olmadığı için ve cihazlarımız pahalı olduğundan, kırmadan su kaçağı tespiti kurumsal firmalar tarafından yapılmaktadır.

Su Kaçağı Tespiti 99 TL

Bilgi ve deneyim isteyen arıza tespiti dikkat, hassaslık isteyen iş olduğundan tesisat ustası olmayanlar kesinlikle elinde cihazda olsa su kaçağı tespiti yapamazlar.

Ersoylar tesisat olarak konuya ilgili uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Kesinlikle müşteri memnuniyeti firmamız için önemi olduğunda çalışanlarımıza yaptığımız iş konusunda kesinlikle taviz vermemekteyiz. Kameralı tespitler gider boruları üzerinde etkili ve doğru tespit cihazıdır.

Dinleme ve termal kamera tesisat kaçağında nokta tespit yapılmasına yaramaktadır.

Firmamız ayrıca petek temizleme ve tıkanıklık açma hizmetlerde vermektedir.

Tüm İstanbul geneli servis yapabilen Ersoylar Tesisat kırmadan su kaçağı tespiti ve bir yıl süreliğine garantili onarım hizmetleri sunmaktadır.

Ev, iş yeri, daire ve fabrika gibi alanlarda su kaçağı tespiti yapılmaktadır.

Su tesisatı nasıl patlar ya da sızıntı yapar?

Hatalı tesisatlar nasıl korunmalı?

Genellikle su tesisatları şebeke suyu basınçlı olduğunda tesisatı zorlama yaparak patlatıyor. Bunu önlemek için su saatinin girişine basınç düşürücü takılması halin de basıncı önleyerek patlamalar sonlanacaktır ve su kaçağı meydana gelmeyecektir.

Eğer tesisatınız hatalı yapılmışsa yapabileceğiniz hiç bir şey yoktur.

Zaman zaman meydana gelebilecek su sızıntısı mutlaka olacaktır ve kırmadan su kaçağı tespiti yaptırmanız gerekmektedir.

Call Now ButtonŞimdi Ara