İçeriğe atla

Ümraniye

Su Kaçağını Tamir Edelim ?

Ümraniye’de meydana gelen su kaçağı sorunu teknolojik ekipmanlar sayesinde kısa süre içerisinde ortadan kaldırılarak, planlarınızın bozulmaması ve olası masraflarınızın minimume indirilmesi konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. İstanbul Anadolu yakasının hızla gelişen ilçelerinden biri olan Ümraniye’de artan inşaatlar beraberinde bazı sorunları da getirdi.

İnşaatlarda kullanılan kalitesi düşük borular veya yanlış tesisat sonucu su tesisatında bazı arızalar ortaya çıkmaktadır. Bu arızaların başında en zorlu sorun olarak da bilinen su kaçakları vardır. Su Kaçağını Tamir Edelim ?

Ümraniye su kaçağı bulmak
Ümraniye su kaçağı bulma

Kırmadan Noktasal Tespit

Su kaçakları çeşitli sebeplerle su borularında meydana gelen deformasyon sonucu ortaya çıkan rahatsızlık veren bir tesisat problemidir. Patlayan su borularından sızan sular kısa süre içerisinde bütün evinize yayılarak duvarlarınızın tamamını ıslatır ve bazı problemleri ortaya çıkarır. Özellikle bilinen belirti ve sonuçları; duvarlarda kabarma, şişme, kombi barında sürekli meydana gelen düşüş ve su faturalarının yüksek gelmesidir.

Bu sorunların herhangi biri ile karşılaşırsanız bilmelisiniz ki evinizde su kaçağı arızası var ve tamiri için profesyonel bir desteğe ihtiyacınız vardır.

Su kaçakları tek başınıza başa çıkabileceğiniz bir sorun değildir.

Zamanında Kaçağı Onararak Hızlı Tespit Yapıyoruz

Bunun nedeni de su borularının göz önünde olmaması ve patlayan su borusunun tespit edilememesidir. Patlak olan su borusunun tamirini hızla gerçekleştirmediğiniz durumlarda, biriken su sızıntıları betonunuzu çürüterek alt kata sızar bu durumda sizin evinizde meydana gelen sorunların aynısı alt katınızda oturan komşunuzun evinde de ortaya çıkar ve komşunuzla aranızda gerginliğe neden olur.

Bu sebeple su kaçağı arızası ile karşılaşır karşılaşmaz yapmanız gereken tek işlem Ümraniye su kaçağı bulma ve tamiri yapma firmamızı aramak olmalıdır. Ümraniye kırmadan dökmeden su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız, akustik dinleme adlı cihaz ile su kaçağınızı tespit etmektedir.

Eskiden günlerce süren ve fayanslarınız kırılmasına sebep olan işlemi, firmamız teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek ortadan kaldırmaktadır. Noktasal olarak akustik dinleme adlı cihaz tarafından tespit edilen su kaçağı arızası, firmamızın uzman ve sertifikalı tesisat ustaları tarafından yine aynı hız ve yöntemle kısa süre içerisinde ortadan kaldırılarak sizlere % 100 garantili hizmet sağlanır.

Petek Temizliği Ümraniye

Petek Temizliği Ersoylar Tesisat basınçlı su ile petek tesisatındaki tüm tortu ve pislikleri vakumlayarak temizliğini yapmaktayız.

Kışın genelde ısınmamızı sağlayan, yazın diğer ihtiyaçlarımızı karşılayan sıcak su tesisatlarının hayatımızda önemi çok büyüktür. Petek bakımı ve temizlemesi oldukça zor gibi görünse de firmamızın sizin için sağladığı kolaylıklar sayesinde artık zor bir durum olmaktan çıkmıştır. Firmamız tarafından Avrupa’dan ithal edilen donanımlarımızı ayağına getiriyoruz. Bu donanımlar sayesinde işlerimiz olduğundan kolay ve ucuz bir hale gelmiştir. Donanım deyince ilk akla gelenler extra dan para almak gibi şeyler. Biz donanımları evinize kadar getiriyoruz ve sizden işçilik ve onarım hariç extra dan bir ücret almıyoruz. Tesisatınızı kulaklıklarla dinliyorlar ve sorunun nereden niçin kaynaklandığını bu donanımlar sayesinde çok kolay bir şekilde tespit ediyoruz. Üstelik hiçbir şekilde tesisatına zarar vermiyoruz ve Kalıcı olarak çözüm bulabiliyoruz. Siz de kullandığınız tesisatlarda ısınma gibi veya başka bir problem yaşamaktaysanız, hemen bizimle irtibat kurun ve size olabildiğinden kısa bir sürede yardımcı olalım.

Ümraniye Sıhhi Tesisat

Artık günümüz şartlarında özellikle su tesisatçılığı sektöründe işinin ehli ve her probleme müdahale edebilecek kapasitede firma bulmanın güçlüğünün bizlerde yıllarca bu sektörün içerisinde olduğumuz için oldukça farkındayız. Hizmette başarı ve kalıcığın sırrı olarak kalite ve özveri presibiyle hizmet veren firmamız sayesinde aklınıza gelen türlü tesisat problemini mümkün olan en kısa sürede onarıp, teslim işlemini yapmaktayız.

Kampanya Ümraniye

Günümüz su kaçağı tespiti teknolojisinden haberdar olmayan kişilerin, mahalle tesisatçısını aramasıyla beraber çileli süreci başlamış bulunmaktadır. Sızıntı olan bölgeyi tahmini olarak kırarak ulaşmaya çalışan su tesisatçıları, sizlerin vaktinizi almakla birlikte ekstra olarak tadilat ücreti de çıkartmaktadırlar.

Su Kaçağı Bulma Normalden fazla gelen faturalar, alt komşu ile yaşayacağınız sorunlar ve karmaşalardan kurtulmak adına atmanız gereken en büyük adım bu konuda profesyonel bir firmadan destek almanızdır. Bu hem işlerin daha kısa sürede problemlerinize çözüm sağlamasını sağlayacak hem de çok uygun fiyatlara kalıcı çözüme kavuşmanızı sağlayacaktır. Uzun ömürlü tesisat çözümleri ancak bu konuda uzun yıllar hizmet sunmuş firmalar tarafından sağlanmaktadır.

Ümraniye Teknolojik Hamle

Su Tesisatları hastalıklı bölgesi olan bu sorunlar yani su kaçakları artık sahip olunan bilgi birikimi ve tecrübeyle, ev ve iş yerlerinizin şantiye sahasına dönmeden onarımı artık mümkündür. Gelişen teknolojiye ayak uyduran firmamız ihtiyacı olan tüm teknik ekipmanlara sahip olup kırmadan su kaçağı bulma işlemini dakikalar içerisinden gerçekleştirip, kalıcı çözümü mümkün olan en kısa sürede sunmaktadır.

Call Now ButtonŞimdi Ara