İçeriğe atla

Banyo Pimaşı Nasıl Açılır ?

Tıkanan Pimaşı Açma Ümraniye

Tıkanan pimaşı açma artık kırmadan mümkün. Pimaş içine salınan robot tıkanıklığı kırmadan açıyor. Pimaşları ilk günkü temizliğinde temizliyor. Oluşan çökme ve çatlakları da kamera sayesinde tespit edebiliyor.

Tıkanan Pimaşı Açma Servisi Robotla Pimaş Açma

Pimaş borularındaki tıkanıklığı açmak dikkat, titizlik ve profesyonellik isteyen mühim bir tesisat işidir. Acemi tesisatçıların tıkanık açmak için gelip tüm eve kirli su basmasına sebep olmaları sıkça görülen bir problem… Özellikle otel ve lokantalarda mutfak giderleri çok daha çabuk tıkanır.

Kalabalık daireli sitelerde de tuvalet tıkanıklıkları çok fazla görülür. Tıkanıklık sorunlarınıza kesin çözüm için profesyonel sıhhi tesisat hizmeti veren kurumsal firmalarla çalışmalısınız.

Tıkanan Pimaşı AçmaÜmraniye Pimaş Açma 99 TL

Ehliyetsiz kişiler tarafından açılmaya çalışan gider borusu tıkanıklıkları başınıza dert olabilir. Tıkanıklığın tam yerini tespit etmeden açmaya çalışan kişiler, sadece kimyasal ve tazyikli su basarak kirli su taşkınlarına sebep olabilir. Bu işlem sırasında pimaş çatlar veya kırılır. Sızan kirli su, yeni tadilat masraflarına ve komşu binalarda sızıntıya sebep olur.

Bu işlemleri yaparken evinizi kirletmiyoruz, gider borularına zarar vermiyoruz ve size ekstra tadilat masrafları çıkarmıyoruz.

Artan teknolojik gelişmeler her alanda olduğu gibi su tesisatçı lığında da işlemleri hızlandırıp, pratik hale gelecek cihazların piyasaya çıkmasına imkan sağlamıştır

ev ve iş yerlerindeki gider tesisatlarında kullanılmakta olan pimaşlar, farklı kullanım alanlarına göre değişik sebeplerden dolayı tıkanabilmektedir.

Call Now ButtonŞimdi Ara