İçeriğe atla

Dudullu Ümraniye Su Kaçağı Bulma

Dudullu su Kaçağı bulma hizmeti veren firma Ümraniye su kaçağı tespiti firmamız kırmadan su kaçağı bulma ,su tesisatlarındaki kaçak suları arama,Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri işlemlerini yapmaktadır.

Su Kaçağı :

Su Kaçağı Demir veya plastik borularda oluşan su kaçakları zamanla eskime ve çürüme yapan su tesisatlarında oluşmaktadır.

Dudullu Su Kaçağı Tespiti 99 TL

Su Kaçağı Tespiti ve Onarımı:

Su Kaçağı onarımı için ilk olarak su kaçağı oluşan bölgeyi bulmak şarttır. Onarım bulma işleminden sonra kolaylıkla kirletmeden ve en önemlisi kırmadan noktasal tespitini yapmaktır.

Akustik dinleme ve termal  kameralı cihazlarımızla su kaçağını noktasal olarak tespit ederiz sonrasında su kaçağı oluşan bölgeyi sadece 1 fayans kırarak onarımını gerçekleştiririz.Bazı su tesisatlarında bu fayans kırma konusunda sıkıntı çıkmaktadır.Buna sebep iki fayans arasında kalan su tesisatıdır.bu nedenle 2 fayans kırılma şansıda vardır.

Dudullu Su Kaçağı Bulma Bizim İşimiz

Dudullu su kaçağı tespiti Tüm İstanbul ve ilçelerinde mobil araçlarımızın yardımı ile su kaçağı tespiti yapmaktayız.Kırmadan su kaçağı bulma işlemi eskiden ilkel yöntemlerle yapılmakta fakat çözüm kalıcı olarak bulunamamakta idi.Şimdi ise sadece bir kaç dakika içerisinde su kaçağı dinleme ve termal kameralı cihazların yardımı ile gerçekleşmekte. Dudullu Ümraniye

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara