İçeriğe atla

Cihazla Kaçak Tespiti Ümraniye

Cihazla Kaçak Tespiti Ümraniye su kaçağı bulma cihazla su kaçaklarının nereden geldiğini bulma.

Su Kaçağı Tespiti

Ümraniye İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan ilçelerimizden birisidir.

14 mahalleden oluşan ve kentleşmede hızla ilerleyen ilçemizdir.  Ümraniye su kaçağı tespiti su tesisatı  sorunuyla Ümraniye ilçemizde sık karşılaşılmaktadır. Kullanmış olduğumuz akustik dinleme cihazı ile kırmadan su kaçağı bulma ve tespit gerçekleştirmekteyiz.

Su Kaçağı Tespit MerkeziSıva altında olan tesisat sızıntılarını ehliyetsiz kişiler kırarak bulmak isterlerken biz kırmadan tespit gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız Ersoylar Tesisat yapmış olduğu tespit ve onarımları bir yıl garantilemektedir.

Eski ve yeni temiz su borularının sorunlu bölgesini termal kamerayla da müdahalede ediyoruz..

Evinizde ve iş yerinizde su kaçağını kırıp dökmeden tespit hizmeti sunmaktayız. Onarımlar bir veya iki fayans altında gerçekleşmektedir.

Ümraniye ilçemize haftanın 7 günü tam donanımlı araçlarımızla, uzman ekiplerimizle hizmet vermekteyiz.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti Ümraniye Su Kaçağı Bulan Uzman Firma 

Demir, plastik tesisatlar da yaşanan su kaçağı Ümraniye de olduğu gibi bütün ilçelerimizde görülen tesisat sorunudur. Cihazlarla Kırmadan su kaçağı noktasal tespitle çözüm uygulanmaktadır.

Su kaçakları Nasıl Tespit Ediliyor ?

Su-Kacagi-TespitiDuvar içerisinde oluşan sızıntılar, belirli bir noktadan kendini dışarı atarak boya ve ahşap zeminde kabarmaya sebep olur.

Kırmadan su kaçağı bulma işlemi yapılacak tesisatın şebeke suyundan ayrılması gerekir. Daha sonra daire içerisindeki muslukları ve vanaları kapatarak teste hazır hale getirilir.

Bunu yapmamızdaki neden tesisat içerisine uygulanacak basınç sırasında musluklara bağlı makinelerin zarar görmemesidir.

Tesisata bağlanan cihaz ile manometre deneyimli ekip gözetiminde hassas dinlemeyle yapılarak çözüme ulaşılır. Eğer tesisatlar da bir sızıntı var ise sese duyarlı cihazlar yardımıyla uzman ekiplerimizce nokta tespitle bulunmaktadır.

Tesisat kaçağı yani sorunlu bölgeyi bulmak için fayansların ve duvarların baştan başa kırıp, dökerek bulmaya son veriyoruz.

 

Su Kaçağı Tespit Cihazlarının Etkisi

Ersoylar Tesisat yıllarını bu sektörde geçirmiş bir firma olması, gerekli tüm teknolojik cihazlara, aparatlara sahip olması ve bu konuda deneyimli ekipler ile çalışması sizlere oldukça kaliteli ve garantili hizmet sunmamızı sağlamaktadır.

Tüm bunlara ek olarak çok kısa sürede bu işlemlerin gerçekleşmesi günlerce evde temizlik, ekstra tadilat gibi bir ihtiyacı ortadan kaldıracaktır.

Artan yenilikler ile beraber cihazlarla kırmadan su kaçağı bulma ve onarıma olanak sağlamaktadır. Firmamız tarafından yapılan tespit ve onarımlar bir yıl garanti altına alınmaktadır.

 

Cihazla Kaçak Tespiti Ümraniye Hizmet Verdiğimiz Semtler

Adem yavuz mahallesi, Altın şehir mahallesi, Atakent mahallesi, Armağan evler mahallesi, Atatürk mahallesi, Cemil Meriç mahallesi, Çamlık mahallesi, Dumlupınar mahallesi, Elmalı kent mahallesi, Huzur mahallesi, Fatih Sultan Mehmet mahallesi, Hekimbaşı mahallesi, İnkılap mahallesi, İstiklal mahallesi, Kazım kara Bekir mahallesi, Saray mahallesi, Parseller mahallesi, site mahallesi, Necip Fazıl mahallesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara